Новини

Dance Queen. Dance King

Dance Queen. Dance King. Авторський проект про відкриття нового себе

Конкурс відбувся 9 грудня 2021р. у ресторані «Mont Blanc», м.Вінниця.

Діти та дорослі віком від 4 до 28 років зі всієї України об’єднались разом, щоб продемонструвати найвищий рівень таланту, краси та майстерності танцю. В рамках конкурсу також відбулося нагородження танцювальних шкіл міста.

Цей проект – значно більше, ніж просто конкурс. Його метою було об’єднання різних танцювальних шкіл, виведення самої галузі у ТОП лідерів серед творчих напрямків. Та найголовніша ціль – допомогти танцюристам повністю розкритись, вийти за звичні рамки, показати нові сторони та справжній талант.

Звісно, першими бути нелегко! Новизна проекту вносила багато запитань з боку учасників. Було непросто реалізувати усі пункти програми в рамках мінімального бюджету. Та кожен довів, що він на своєму місці і ми пишаємось усіма, хто взяв участь.

Завдяки цьому проекту ми переконались, що Dance індустрія міста на високому рівні. Маємо дуже багато обдарованих дітей, заручених потужною підтримкою і вірою батьків. Маємо професійні школи зі здоровою конкуренцією. Кожен після проекту став на сходинку вище.

Не здивуємося, якщо згодом і в інших містах з’являться схожі проекти до нашого «Dance Queen. Dance King», адже вже помітили активний інтерес зі сторони інших областей.

Безсумнівно проекту БУТИ! Продовжуємо розвивати Dance індустрію разом!
Made on
Tilda