Новини

Kids Talent Fest 8

Kids Talent Fest 8. Політ у казку сучасного мистецтва і відкриття сезону від Розквітай

Захід відбувся 3-4 жовтня 2021р. у МПМ «Зоря», м. Вінниця. 580 учасників віком від 3 до 20 років та 400 глядачів об’єднались у фестиваль сучасних мистецтв різних напрямків хореографії та вокалу.

Головною метою нашого заходу було об'єднання різних напрямків в одну спільноту, обмін досвідом, можливість показати свої досягнення і підняти самооцінку дитини. А ще довести, що кожен програш є в першу чергу досвідом і можливістю змагання з собою, а це безапеляційна перемога над лінню.

Kids Talent Fest 8 проходив у рамках карантинних обмежень, що безперечно накладало свої перепони. На додаток ламалась техніка із друку сертифікатів. Та це лише додало нам азарту й усвідомлення нового рівня організації, вперше від імені креативного хабу Розквітай – більш професійно та якісно!

Дружня атмосфера свята танцю, краси й мистецтва, відсутність рутини, сотні посмішок, яскравих дитячих емоцій та сяючих щастям очей батьків – це наша головна винагорода й мотиватор. Тому вже думаємо над новим форматом, який поки що триматимемо в секреті. Але обіцяємо, буде ще яскравіше із крутими призами та нагородами.
Made on
Tilda